Bert Vredegoor - Troostrijk

Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!
Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1447 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
  • Bert Vredegoor (1956)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend. Vel heeft lichte vlekken, zie foto's.
Oplage: 39/45. Nummers op de foto kunnen afwijken.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Bert Vredegoor (1956)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1447 verkochte items
76 cm
56 cm
Starttijd:09-06-2022 om 22:02
Eindtijd:15-06-2022 om 22:48
Openingsbod€ 15
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland