Bert Vredegoor - You Sea, zeefdruk - Ingelijst (Groot)

Bert Vredegoor - You Sea, zeefdruk - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!
Bert Vredegoor - You Sea, zeefdruk - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!Bert Vredegoor - You Sea, zeefdruk - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!
  • Bert Vredegoor (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
Lijst65 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Impressie van een zee met wolkenlucht, zeefdruk op papier, oplagenummer 52/60
In aluminium Nielssen lijst. Oorspronkelijke prijs € 325,-

Hier beschrijft Vredegoor het belang van dit specifieke werk als keerpunt in zijn loopbaan als beeldend kunstenaar:

“Al vrij vroeg (midden jaren ’80) beleefde ik een succesvolle periode met barokke en kleurrijke werken. Deze schilderijen werden soms letterlijk onder mijn handen vandaan gekocht. Dat was aanvankelijk heel plezierig, maar ik merkte dat de spanning die idealiter gepaard gaat met het maken van nieuw werk, weg ebde.
Om mezelf weer te kunnen verrassen probeerde ik daarom een radicale ommezwaai te maken maar raakte volkomen de weg kwijt. Er ontstonden richtingloze werken die alle kanten op vlogen, behalve de goede. Ik had nauwelijks een idee waar het naar toe moest en ploeterde wanhopig voort, zij het in de stellige overtuiging dat het op enig moment wel weer goed zou komen. En zo geschiedde…. Gelukkig is er niets uit die tijd bewaard gebleven, behalve dan het werk dat uiteindelijk de ommekeer inluidde: You Sea.”

Dit kunstwerk kan worden afgehaald in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens. Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt met alle plezier thuisbezorgd tegen de laagst mogelijke kosten: Zuid.Ned./Vlaand. max. € 50,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./Bel. max. € 80,00

Lichte gebruikssporen aan het lijstwerk.

Bert Vredegoor (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (13)

204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
110 cm
65 cm
80 cm
40 cm
Starttijd:28-03-2022 om 17:25
Eindtijd:06-04-2022 om 19:56
Openingsbod € 65
ObjectlocatieEssen , België
VerzendingAlleen per koerier