In opdracht geveild:
(30-30-1)
Mooie Penseeltekening (aquarel) van Bertie van Delden. Ingelijst, kan direct aan de muur.
Titel: Figuur met streepjesblouse (titel op achterkant)
Jaartal: 1980
Afmetingen: 23cm x 16cm
Afmetingen lijst: 42cm x 37cm
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden als pakket. (10 euro binnen NL). Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: