Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst

Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Volker Ritters (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen8 cm x 30 cm (h x b)
Lijst17 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets 27
Volker Ritters
Beschadigde boerderij
Ets 1978
7 x 14 cm
19 x 25 cm

Volker Ritters (1942)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
39 cm
17 cm
30 cm
8 cm
Starttijd:16-02-2022 om 19:53
Eindtijd:28-02-2022 om 22:33
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieAmsterdam of Breda, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland