Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 97 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 33 exemplaren |
Gesigneerde en genummerde zeefdruk van Betinna Lopetro. Daar word je vrolijk van! Formaat 97 x 68 cm. De zeefdruk kan met passe-partout worden opgehaald in de schatkamer van Rotor in Gorcum of zonder passe-partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Nummer 29 van 33 exemplaren.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 23-9-2022 om 8:36 |
Eindtijd | 7-10-2022 om 21:15 |