Bettina Lopetro - zonder titel - Verkocht

Bettina Lopetro - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Bettina Lopetro - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Bettina Lopetro - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Bettina Lopetro (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen97 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33 exemplaren

Gesigneerde en genummerde zeefdruk van Betinna Lopetro. Daar word je vrolijk van! Formaat 97 x 68 cm. De zeefdruk kan met passe-partout worden opgehaald in de schatkamer van Rotor in Gorcum of zonder passe-partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Nummer 29 van 33 exemplaren.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Bettina Lopetro (1965)

NederlandsNederlandsEngelsEngelsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
68 cm
97 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2022 om 08:36
Eindtijd:07-10-2022 om 21:15
Biedingen (4)
ystafell
04 okt. / 21:49
€ 10
paradijsje
04 okt. / 21:49
€ 5
ystafell
04 okt. / 21:49
€ 3
paradijsje
27 sep. / 14:12
€ 1