Betty van Beurden - Zonder titel - Verkocht

Betty van Beurden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 24!
Betty van Beurden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 24!Betty van Beurden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 24!Betty van Beurden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 24!
  • Betty van Beurden (1928)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 52 cm (h x b)
Lijst91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bloemstilleven door Betty van Beurden.
In verband met het formaat en de combinatie van de lijst en de glasplaat adviseer ik u het werk af te halen, mocht u kiezen voor verzenden dan wordt het werk zorgvuldig en schokbestendig ingepakt. Mocht er onderweg onverhoopt toch glasplaatbreuk ontstaan dan kan ik daar geen verantwoordelijkheid voor nemen.

Conditie van het werk zeer goed, conditie van de lijst goed.

Betty van Beurden (1928)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (9)

139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
71 cm
91 cm
52 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-08-2022 om 21:32
Eindtijd:28-08-2022 om 15:41
Polleke1838
22 aug. / 14:14
€ 24