Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 52 cm (h x b) |
Incl. lijst | 91 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Conditie van het werk zeer goed, conditie van de lijst goed. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 14-8-2022 om 21:32 |
Eindtijd | 28-8-2022 om 15:41 |