Olivier Lamboray - The Spin of Happiness (2009)
Thomas van Heck - Landschap met zicht op Pernis
Frans de Kok - Mijn Dagboek (XXL)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
gesigneerde aquarel, achter glas in lijst.
afmetingen: aquarel 50 x 70 cm. Lijst is 2 cm dik. Kleur: wit.
conditie: goed.
gemaakt in 1991.
Ron Beumer , graficus, opleiding in Groningen en Rotterdam. Met deze afbeelding laat hij zijn voorliefde voor deze bouwwerken aan zee al zien.
De aquarel wordt opgerold in een grote koker verstuurd. Zie verzendkosten. Of de lijst met glas kan worden afgehaald in Medemblik of in overleg in Arnhem. Mocht de lijst met glas opgestuurd moeten worden, dan in overleg met de koper en voor rekening en risico koper.
Starttijd | 4-2-2016 om 9:36 |
Eindtijd | 14-2-2016 om 9:36 |