Beweging

Beweging kopen? Bied vanaf 50!

Beweging

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  LEEUWENDEEL

15 verkochte items
  • Alphons van Leeuwen (1936)
TypeTekening / Aquarel

Unieke Prent (1982). met Inkt op rijstpapier.

Niet ingelijst.

40x50 cm.

gesigneerd.

in Nederland gratis verzending.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:27-01-2016 om 10:29
Eindtijd:03-02-2016 om 10:29

Biedingen (1):

bartvk
27 jan. / 23:51
€ 50