Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Prachtig origineel werk (aquarel) van de kunstenares Bianca Tangande (1956), getiteld: 28 days her live.
Afmetingen circa 94 x 56 cm inclusief lijst.
In uitstekende staat (lijst vertoont gebruikerssporen)
Oorspronkelijke galerieprijs € 435,=
Ivm glaswerk en formaat kan dit werk alleen worden afgehaald.
Starttijd | 18-7-2012 om 20:16 |
Eindtijd | 1-8-2012 om 20:16 |