Bijzondere grafiek van Kees de Goede - Verkocht

Verkoopprijs: € 100,00

Kees de Goede

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (614)
  • Kees de Goede
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild: Zeer mooie grote Litho van Kees de Goede, karakteristiek voor zijn werk. Titel: Onbekend Jaartal: 1994 Afmetingen: b x h: 77cm x 56cm
Gesigneerd: Met potlood Oplage: 24/100 Ingelijst: Nee Conditie: Perfecte staat Verzendkosten voor de koper (15 euro, aangetekend in een koker). Of ophalen in Amsterdam/Diemen (geen extra kosten). Ophalen kan op afspraak tussen 10.00u en 22.00u. Tevens in het weekend. Niet op Woensdag.

Kees de Goede

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43345 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:09-02-2011 om 09:34
Eindtijd:16-02-2011 om 09:34
cimbaal
15 feb. / 23:00
€ 100