Bijzondere Uitgave: Bram van Velde, Boek + 2x Litho - Verkocht

Bijzondere Uitgave: Bram van Velde, Boek + 2x Litho kopen? Bied vanaf 50!
Bijzondere Uitgave: Bram van Velde, Boek + 2x Litho kopen? Bied vanaf 50!Bijzondere Uitgave: Bram van Velde, Boek + 2x Litho kopen? Bied vanaf 50!Bijzondere Uitgave: Bram van Velde, Boek + 2x Litho kopen? Bied vanaf 50!Bijzondere Uitgave: Bram van Velde, Boek + 2x Litho kopen? Bied vanaf 50!Bijzondere Uitgave: Bram van Velde, Boek + 2x Litho kopen? Bied vanaf 50!
  • Bram van Velde (1895-1981)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Bijzonder uitgave: Boek Bram van Velde met twee originele litho's!

Titel: Bram van Velde
Jaartal: 1975
Afmetingen boek: 28,5 cm x 29,5 cm x 3 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Boek met twee Litho's
Conditie: De litho's zijn in zeer goede staat. Het boek heeft langs de randen van de bladen wat lichte vergeling.
Literatuur: J. Putman, C. Juliet: Bram van Velde, Maeght Editeur Parijs (1975)
ISBN: 2-85587-010-0

Dit item is verkocht voor 81,00
Starttijd:17-01-2018 om 10:09
Eindtijd:28-01-2018 om 10:09
Biedingen (5)
art4cycling
28 jan. / 09:07
€ 81
ducoruth1948
28 jan. / 09:07
€ 76
art4cycling
28 jan. / 09:06
€ 71
ducoruth1948
18 jan. / 16:06
€ 55
jacorus
17 jan. / 17:48
€ 50