Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vrolijke Kleurets van Bill Bodewes 1990
Titel "Kunstuk "
Oplage slechts 25, waarvan deze nummer 3
handgesigneerd en betiteld
afmetingen 86x70cm
in passe partout en lijst
Galeriewaarde 350€
Ophanggereed
conditie uitstekend
Wordt aangetekend verzonden
Starttijd | 19-7-2016 om 20:29 |
Eindtijd | 27-7-2016 om 20:29 |