Theresia van der Pant - Binnen, tekening met pastelkrijt (netjes ingelijst) - Verkocht

Theresia van der Pant - Binnen, tekening met pastelkrijt (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Theresia van der Pant - Binnen, tekening met pastelkrijt (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!Theresia van der Pant - Binnen, tekening met pastelkrijt (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!Theresia van der Pant - Binnen, tekening met pastelkrijt (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!Theresia van der Pant - Binnen, tekening met pastelkrijt (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
  • Theresia van der Pant (1924-2013)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
Lijst51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi, karakteristiek werk van Theresia van der Pant.  Pastelkrijt op papier, gesigneerd en gedateerd (1992) rechtsonder, in verso getiteld (op atelierstikker én op stikker kunsthandel).  In strakke aluminium lijst, achter glas en met passe-partout.  In goede conditie.  Herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, Amsterdam.

Afmetingen: 66cm x 51cm (incl. lijst), 40cm x 32cm (binnen passe-partout)

Dit item wordt bij voorkeur opgehaald maar het kan eventueel aangetekend en zeer goed verpakt verzonden worden op kosten van de koper.  Eventuele glasbreuk is voor risico van de koper.

Tekening in zeer goede conditie, persoonlijk zou ik het huidige passe-partout vervangen voor een zuurvrij exemplaar.

Dit item is verkocht voor 339,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2022 om 00:00
Eindtijd:04-07-2022 om 19:07
monteforte
02 jul. / 23:30
€ 295