Niet of onleesbaar gesigneerd - Blauwe bruisglazuren aardewerk vaas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Blauwe bruisglazuren aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Blauwe bruisglazuren aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Blauwe bruisglazuren aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Blauwe bruisglazuren aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Blauwe bruisglazuren aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Blauwe bruisglazuren aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Blauwe bruisglazuren aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2060 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen21 cm x 14 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Blauwe bruisglazuren aardewerk vaas. Zeer waarschijnlijk van Nederlandse Makelij. Niet gemerkt dus herkomst onbekend.

De vaas heeft in flinter op de onderzijde van de vaas verder onbeschadigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(43)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2060 verkochte items
14 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:17-11-2018 om 17:15
Eindtijd:01-12-2018 om 22:45
Biedingen (5)
ceeskruijthoff
30 nov. / 19:16
€ 20
Marino
30 nov. / 14:48
€ 15
Birgit
28 nov. / 18:41
€ 10
devaanhoek
28 nov. / 18:41
€ 5
devaanhoek
24 nov. / 23:07
€ 1