Jan Voerman (jr.) - bloeiende Paascactus - Verkocht

Jan Voerman (jr.) - bloeiende Paascactus kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Voerman (jr.) - bloeiende Paascactus kopen? Bied vanaf 25!Jan Voerman (jr.) - bloeiende Paascactus kopen? Bied vanaf 25!Jan Voerman (jr.) - bloeiende Paascactus kopen? Bied vanaf 25!Jan Voerman (jr.) - bloeiende Paascactus kopen? Bied vanaf 25!Jan Voerman (jr.) - bloeiende Paascactus kopen? Bied vanaf 25!Jan Voerman (jr.) - bloeiende Paascactus kopen? Bied vanaf 25!Jan Voerman (jr.) - bloeiende Paascactus kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  RqS0vY94

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Jan Voerman (jr.) (1890-1976)
Jaartal1927
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 31 cm (h x b)
Lijst67.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig ingelijst met diep sepia-roos passe partout. Daarnaast zijn er nog 2 kleinere afdrukken in originele lijsten met oud glas.

Jan Voerman (jr.) (1890-1976)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  RqS0vY94

Lid sinds 2020
1 verkochte items
47 cm
67.5 cm
31 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 16:08
Eindtijd:20-12-2020 om 22:59
SKIEN
20 dec. / 20:16
€ 25