BLOEMSTILLEVEN MET NARCISSEN en GEMBERPOT - Verkocht

BLOEMSTILLEVEN MET NARCISSEN en GEMBERPOT kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

BLOEMSTILLEVEN MET NARCISSEN en GEMBERPOT kopen? Bied vanaf 1!BLOEMSTILLEVEN MET NARCISSEN en GEMBERPOT kopen? Bied vanaf 1!BLOEMSTILLEVEN MET NARCISSEN en GEMBERPOT kopen? Bied vanaf 1!BLOEMSTILLEVEN MET NARCISSEN en GEMBERPOT kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd

gesigneerd a charise

BLOEMSTILLEVEN MET GEMBERPOT

OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP PANEEL IN DE MAAT 36 X 44 CM

gesigneerd rechts onder

redelijk goede staat, lijst zeer beschadigd

OUDE LIJST IN DE MAAT 47 X 55 CM

1 EURO START

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:25-06-2015 om 20:46
Eindtijd:05-07-2015 om 20:51
Biedingen (11)
14636
05 jul. / 20:45
€ 21
KunstkamerZuidoost
05 jul. / 20:45
€ 19
14636
05 jul. / 20:45
€ 17
KunstkamerZuidoost
05 jul. / 20:45
€ 15
14636
05 jul. / 20:45
€ 13
KunstkamerZuidoost
05 jul. / 18:04
€ 11
WelArt
05 jul. / 18:04
€ 9
KunstkamerZuidoost
05 jul. / 18:02
€ 7
WelArt
05 jul. / 18:02
€ 5
KunstkamerZuidoost
04 jul. / 22:05
€ 3
WelArt
26 jun. / 15:11
€ 1