Maya Wildevuur - Bloesemkat - Verkocht

Maya Wildevuur - Bloesemkat kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Maya Wildevuur - Bloesemkat kopen? Bied vanaf 25!Maya Wildevuur - Bloesemkat kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Maya Wildevuur (1944)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL
  • Nummer kan afwijken van de foto
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 4
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Maya Wildevuur (1944)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1342 verkochte items
28.5 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2020 om 13:31
Eindtijd:22-12-2020 om 22:05
Biedingen (2)
Femkemor
22 dec. / 19:30
€ 30
CorryM
22 dec. / 00:11
€ 25