Fon Klement - Boardsnede, Vase noir - Ingelijst - Verkocht

Fon Klement - Boardsnede, Vase noir - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Fon Klement - Boardsnede, Vase noir - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Fon Klement - Boardsnede, Vase noir - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Fon Klement - Boardsnede, Vase noir - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 52 cm (h x b)
Lijst78.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23/90

Er zit geen glas meer in de lijst.

In goede staat, met een klein plekje in het beeld langs de rand links. Er zit geen glas meer in de lijst.

Fon Klement (1930-2000)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30536 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
72.5 cm
78.5 cm
52 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-02-2020 om 17:06
Eindtijd:01-03-2020 om 20:52
Biedingen (6)
jotolo
01 mrt. / 20:43
€ 130
TonnyB
01 mrt. / 20:43
€ 120
jotolo
01 mrt. / 20:42
€ 110
TonnyB
01 mrt. / 20:42
€ 100
jotolo
01 mrt. / 20:41
€ 90
TonnyB
18 feb. / 22:38
€ 80