Bob Bonies - Bob Bonies, Structuur en Ordening, Zeefdruk - Verkocht

Bob Bonies, Structuur en Ordening, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Bob Bonies, Structuur en Ordening, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Bob Bonies, Structuur en Ordening, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Bob Bonies, Structuur en Ordening, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Bob Bonies, Structuur en Ordening, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
  • Bob Bonies (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk door Bob Bonies

Voorstelling van een compositie in Structuur en Ordening

Losbladig, beeldmaat 24x24, bladmaat 30x30

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Bonies '87'

Genummerd l.o. '25/90'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd10-10-2017 om 9:59
Eindtijd21-10-2017 om 19:59
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken