Bob Bonies, zeefdruk, 1969 - Verkocht

Bob Bonies, zeefdruk, 1969 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Bob Bonies, zeefdruk, 1969 kopen? Bied vanaf 125!Bob Bonies, zeefdruk, 1969 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Bayard

Lid sinds 2010
54 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Bob Bonies (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijst achter glas 68 x 68 cm. Beeld 63,5 x 63, 5 cm. In potlood gesigneerd rechtsonder: Bonies '69. In potlood linksonder 134/200.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:07-06-2013 om 19:25
Eindtijd:21-06-2013 om 19:25
djmsmit
07 jun. / 22:43
€ 125