Bob Denneboom - Drie gratien

Bob Denneboom - Drie gratien kopen? Bied vanaf 150!
Bob Denneboom - Drie gratien kopen? Bied vanaf 150!Bob Denneboom - Drie gratien kopen? Bied vanaf 150!Bob Denneboom - Drie gratien kopen? Bied vanaf 150!Bob Denneboom - Drie gratien kopen? Bied vanaf 150!
  • Bob Denneboom (1909)
TechniekAcryl
DragerBoard
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen122 cm x 59 cm (h x b)
Lijst122 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooi geschilderd romantisch beeld van drie jonge schoonheden.

Bob Denneboom (1909)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  johanschagen

5 verkochte items
72 cm
122 cm
59 cm
122 cm
Starttijd:25-04-2022 om 11:54
Eindtijd:03-05-2022 om 21:50
Openingsbod € 150
ObjectlocatieLeeuwarden,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland