Bob Denneboom : Aquarel – Prinsengracht Amsterdam - ingelijst – ca 1950 - Verkocht

Bob Denneboom : Aquarel – Prinsengracht Amsterdam - ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Bob Denneboom : Aquarel – Prinsengracht Amsterdam - ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 1!Bob Denneboom : Aquarel – Prinsengracht Amsterdam - ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 1!Bob Denneboom : Aquarel – Prinsengracht Amsterdam - ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 1!Bob Denneboom : Aquarel – Prinsengracht Amsterdam - ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 1!Bob Denneboom : Aquarel – Prinsengracht Amsterdam - ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 1!Bob Denneboom : Aquarel – Prinsengracht Amsterdam - ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 1!Bob Denneboom : Aquarel – Prinsengracht Amsterdam - ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Bob Denneboom (1909)
TypeTekening / Aquarel

Een grote aquarel van de Egmondse kunstenaar Bob Denneboom (1909-2001), met een voorstelling van de Prinsengracht bij de Vijzelstraat in Amsterdam.

Het werk is gesigneerd en ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 64 x 75 cm. Beeld, 42 x 53 cm.

Herkomst: Uit de nalatenschap van Evert Brautigam (1922-1999), advocaat, oud-wethouder van Amsterdam en van 1975 tot aan zijn pensionering in 1987 burgemeester van Uithoorn.

Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft vlekjes rechtsonder. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Aäron (‘Bob’) Denneboom, geboren 23-12-1909 in Amsterdam en overleden in 2001 in Bergen (N-H), aquarellist, pastellist, pentekenaar, schilder en tekenaar.

Opleiding: Vrije Academie (Amsterdam); leerling van Johan Buning (1893-1963) en Wilm Wouters (1887-1957).

Bob Denneboom woonde en werkte sinds 1945 in Egmond aan de Hoef.

Hij was een veelzijdige kunstenaar. Naast zijn talent voor schilderen had hij nog een grote passie: schoonspringen van de 3-meter plank. Hiermee won hij vele prijzen en werd Nederlands kampioen.

Ook organiseerde hij de Egmondse bevrijdingsfeesten, was promotor van de Bergense kunstmarkten en werkte mee aan de acties om de Slotkapel in Egmond aan den Hoef te behouden.

De toenmalige Burgemeester Brommet benoemde hem tot ereburger van de gemeente Egmond.

Bob Denneboom overleed in 2001 op bijna 92 jarige leeftijd in Bergen (N-H).

Titel: “Prinsengracht Amsterdam”.

Kunstenaar: Bob Denneboom.

Techniek: Aquarel.

Jaartal: Onbekend, ca 1950.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

Let op:

-Het werk zal afgehaald moeten worden (in Amsterdam).

Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan dit werk niet verzonden worden.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:09-02-2018 om 22:29
Eindtijd:21-02-2018 om 21:29
Biedingen (7)
Duyn0908
21 feb. / 13:48
€ 17
Aapeloekie
21 feb. / 13:48
€ 15
Aapeloekie
18 feb. / 11:08
€ 12
bilderdijk
18 feb. / 11:08
€ 10
bilderdijk
16 feb. / 11:19
€ 7
Aapeloekie
16 feb. / 11:19
€ 5
Aapeloekie
10 feb. / 14:27
€ 1