Bob Immink - olieverf - Noordhollands landschap met stolpboerderijen - Verkocht

Bob Immink - olieverf - Noordhollands landschap met stolpboerderijen kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Bob Immink - olieverf - Noordhollands landschap met stolpboerderijen kopen? Bied vanaf 225!Bob Immink - olieverf - Noordhollands landschap met stolpboerderijen kopen? Bied vanaf 225!Bob Immink - olieverf - Noordhollands landschap met stolpboerderijen kopen? Bied vanaf 225!Bob Immink - olieverf - Noordhollands landschap met stolpboerderijen kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Bob Immink (1930-1989)

Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 70 x 80 cm. Eenvoudige houten omlijsting.

Bob Immink is geboren te Amsterdam in 1930 en overleden in 1989.

Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:13-05-2016 om 20:08
Eindtijd:19-05-2016 om 20:08
Bornavlednaah
17 mei / 21:07
€ 225