Bob Immink : Aquarel, Landschap in Noord-Holland �gesigneerd & ingelijst�ca 1975 - Verkocht

Bob Immink : Aquarel, Landschap in Noord-Holland �gesigneerd & ingelijst�ca 1975 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Bob Immink : Aquarel, Landschap in Noord-Holland �gesigneerd & ingelijst�ca 1975 kopen? Bied vanaf 75!Bob Immink : Aquarel, Landschap in Noord-Holland �gesigneerd & ingelijst�ca 1975 kopen? Bied vanaf 75!Bob Immink : Aquarel, Landschap in Noord-Holland �gesigneerd & ingelijst�ca 1975 kopen? Bied vanaf 75!Bob Immink : Aquarel, Landschap in Noord-Holland �gesigneerd & ingelijst�ca 1975 kopen? Bied vanaf 75!Bob Immink : Aquarel, Landschap in Noord-Holland �gesigneerd & ingelijst�ca 1975 kopen? Bied vanaf 75!Bob Immink : Aquarel, Landschap in Noord-Holland �gesigneerd & ingelijst�ca 1975 kopen? Bied vanaf 75!Bob Immink : Aquarel, Landschap in Noord-Holland �gesigneerd & ingelijst�ca 1975 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2851 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Bob Immink (1930-1989)
TypeTekening / Aquarel

Een aquarel van de Nederlandse kunstenaar Bob Immink (1930-1989).

Gesigneerd en ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst: 41 x 51 cm. Beeld: 24 x 40 cm.

Herkomst: Uit de Kunstuitleen “Zienagoog”, Zaandam. Aankoopprijs: fl 400,-.
Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. Het passe-partout is ‘vergeeld’.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Petrus Theodorus (Bob) Immink, geboren 06-06-1930 in Amsterdam en overleden 01-06-1989 in Ilpendam (Waterland), schilder, graficus, zeefdrukker en aquarellist.

Hij verhuisde op 37-jarige leeftijd naar een vrijstaand huis in Ilpendam met uitzicht over de weidegebieden van het Waterlandse polderland. Dit landschap werd door hem vele malen vastgelegd in olieverfschilderijen en aquarellen d.m.v. zijn karakteristieke brede penseellijn.

Bob Immink was niet alleen schilder van het Zaans/Waterlandse landschap. Hij heeft in zijn leven veel gereisd en overal maakte hij schetsen en schilderijen van het landschap: Griekse tempels, Amerikaanse berglandschappen, woestijnen en verlaten dorpjes in de Spaanse vlaktes.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (Landschap in Noord-Holland”).

Kunstenaar: Petrus Theodorus (Bob) Immink.

Techniek: Aquarel.

Jaartal: ca 1975.

Ingelijst: In een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: 41 x 51 cm. Beeld: 24 x 40 cm.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Herkomst: Uit de Kunstuitleen “Zienagoog”, Zaandam.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:23-09-2016 om 20:04
Eindtijd:03-10-2016 om 16:27