Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Glasschade |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Glasschade | 90 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Werk is vanaf aankoop nooit uit lijst geweest en heeft altijd buiten direct daglicht gehangen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den dolder, Nederland |
Starttijd | 12-10-2022 om 13:01 |
Eindtijd | 18-10-2022 om 20:42 |
Objectlocatie | Den Dolder, Nederland |