Bob Lens - Peace - Verkocht

Bob Lens - Peace kopen? Bied vanaf 1!
  • Bob Lens (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2011
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
gesigneerd en gedateerd met potlood.
Moeilijk te fotograferen.
Opgeplakt op karton aan de bovenste twee hoeken

Bob Lens (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Renee
FA. (51)

2858 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
39 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2022 om 14:26
Eindtijd:02-01-2023 om 20:36
Biedingen (5)
Jhaz
02 jan. / 20:07
€ 15
pmptwork
02 jan. / 19:56
€ 10
adver77777
31 dec. / 07:41
€ 5
Artsource1960
31 dec. / 07:41
€ 3
Artsource1960
24 dec. / 14:42
€ 1