Bob ten Hoope - 'Fluister maar'

Bob ten Hoope - 'Fluister maar' kopen? Bied vanaf 400!
Bob ten Hoope - 'Fluister maar' kopen? Bied vanaf 400!Bob ten Hoope - 'Fluister maar' kopen? Bied vanaf 400!Bob ten Hoope - 'Fluister maar' kopen? Bied vanaf 400!Bob ten Hoope - 'Fluister maar' kopen? Bied vanaf 400!Bob ten Hoope - 'Fluister maar' kopen? Bied vanaf 400!Bob ten Hoope - 'Fluister maar' kopen? Bied vanaf 400!Bob ten Hoope - 'Fluister maar' kopen? Bied vanaf 400!Bob ten Hoope - 'Fluister maar' kopen? Bied vanaf 400!Bob ten Hoope - 'Fluister maar' kopen? Bied vanaf 400!
  • Bob ten Hoope (1920-2014)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekAquarel
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 48 cm (h x b)
Lijst81 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit is het originele werk op papier (aquarel en houtskool) als geïllustreerd in 'Annette, vijftien aquarellen door Bob ten Hoope, gedichten van Adriaan Morriën', De Bezige Bij 1987; dit 'liggend naakt' is de afbeelding bij Morriën's  gedicht 'Fluister maar ...' . Koper ontvangt het bedoelde boek (hardcover 35,2 x 25,5cm) samen met deze ingelijste aquarel.

Het werk is ingelijst achter glas dus pakketpost is geen optie; u kunt ophalen in Oosterbeek en in het geval u kiest voor de Swift-koeriersdienst à €45,50, worden deze kosten gedeeld tussen koper en verkoper.

Medium, drager en lijst in goede conditie

Bob ten Hoope (1920-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Praterstern

5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
81 cm
81 cm
48 cm
39 cm
Starttijd:25-05-2022 om 15:32
Eindtijd:03-06-2022 om 21:41
Openingsbod € 400
ObjectlocatieOosterbeek, Nederland
VerzendingAlleen per koerier