Bob van Walderveen - Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. - Verkocht

Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!

Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!
  • Bob van Walderveen (1931-1995)

Heel bijzonder werk.

Gesigneerd en gedateerd 1959.

Etiket achterzijde.

Goede staat.

Eenvoudige lijst 73x53cm

Zie foto's.

ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd10-3-2018 om 18:34
Eindtijd17-3-2018 om 18:54
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken