Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1800 t/m 1899
Afmetingen17 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker

Boch La Louviere - 19e eeuwse loodglazuren tonnetje. In zeer goede conditie, minimale flinter en iets van verkleuring in het glazuur. Gemerkt aan de onderzijde.

in goede gebruikte conditie, heeft op de onderrand een flinter en wat lichte verkleuring in het glazuur.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (65)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2132 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
14
17
14
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-08-2022 om 20:53
Eindtijd:15-08-2022 om 22:35
Biedingen (3)
Andredriessen
15 aug. / 22:27
€ 5
rlf
12 aug. / 10:31
€ 3
19Berna46
06 aug. / 13:38
€ 1