Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
In fijn pointilistische stijl met kleurpotlood getekend op een gouache ondergrond op Schoellerhammerpapier. In lijst en passepartout. De tekening meet 75,5x56 cm in een zwarte lijst met vergulde rand van 105x88 cm. rechtsonder gesigneerd met Bodi. Op de achterzijde eventeens gesigneerd 1982-1983 en technische info.
Starttijd | 7-8-2015 om 22:06 |
Eindtijd | 21-8-2015 om 22:06 |