Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II

Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 9!
Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 9!Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 9!Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 9!
  • Bodo Schramm (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Twee handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaar: Bodo Schramm
  • Titel: Geometrische Composities I, II
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

Bodo Schramm (1932)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1380 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
14 cm
15 cm
Sluit over 6d 6u 22m 51s
Openingsbod€ 9
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAndenes/Varmland, Nederland
Starttijd:23-09-2022 om 09:00
Eindtijd:07-10-2022 om 19:45