Boellaard - Treub - PORTRET BARONNES - Verkocht

Boellaard - Treub - PORTRET BARONNES kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 50,00

Boellaard - Treub - PORTRET BARONNES kopen? Bied vanaf 35!Boellaard - Treub - PORTRET BARONNES kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Corrie Boellaard (1869-1934)
CORNELIA BOELLAARD -TREUB 1869-1934 PORTRET BARONNES olieverf op paneel in de maat 19 x 25 cm gesigneerd rechts midden C Treub Boellaard febr 1919 in oud gouden lijstje in de maat 23 x 29 cm lijstje heeft randschade en wordt gratis meegeleverd VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND

Corrie Boellaard (1869-1934)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-01-2014 om 16:17
Eindtijd:29-01-2014 om 16:17
Biedingen (4)
Tras
29 jan. / 16:12
€ 50
Marboom
27 jan. / 14:50
€ 45
jako
26 jan. / 20:35
€ 40
Marboom
26 jan. / 13:45
€ 35