boerderij bij een akker - gemengde techniek - Verkocht

 boerderij bij een akker - gemengde techniek  kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

 boerderij bij een akker - gemengde techniek  kopen? Bied vanaf 275! boerderij bij een akker - gemengde techniek  kopen? Bied vanaf 275! boerderij bij een akker - gemengde techniek  kopen? Bied vanaf 275! boerderij bij een akker - gemengde techniek  kopen? Bied vanaf 275! boerderij bij een akker - gemengde techniek  kopen? Bied vanaf 275! boerderij bij een akker - gemengde techniek  kopen? Bied vanaf 275! boerderij bij een akker - gemengde techniek  kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1310 verkochte items
Alle items van deze verkoper (99)
  • Jaap Min (1914-1987)

Topwerkje van de Bergense school.

Gemengde techniek op papier, crayon en aquarel, zichtmaat ca. 25x35 cm.

In potlood gesigneerd rechtsonder.

Achter passepartout en glas, in een kwaliteitslijst met wat randschade, 37x48 cm.

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:21-01-2018 om 17:27
Eindtijd:04-02-2018 om 11:27
Triomf
04 feb. / 11:22
€ 275