Wilhelmus Van Der Salm - Boerderij in sneeuw - Verkocht

Wilhelmus Van Der Salm - Boerderij in sneeuw kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Wilhelmus Van Der Salm - Boerderij in sneeuw kopen? Bied vanaf 45!Wilhelmus Van Der Salm - Boerderij in sneeuw kopen? Bied vanaf 45!Wilhelmus Van Der Salm - Boerderij in sneeuw kopen? Bied vanaf 45!Wilhelmus Van Der Salm - Boerderij in sneeuw kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  wimbarends

Lid sinds 2019
4 verkochte items
  • Wilhelmus Van Der Salm (1918-1985)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 23 cm (h x b)
Lijst28 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In de typische kantige stijl van van der Salm
Een boerenhoeve in winterse sneeuw met voerman en paard.

Wilhelmus Van Der Salm (1918-1985)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  wimbarends

Lid sinds 2019
4 verkochte items
34 cm
28 cm
23 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-03-2020 om 21:37
Eindtijd:09-03-2020 om 20:00
Onnoly
09 mrt. / 19:50
€ 45