BOERIN DOET WAS IN TOBBE van PAUL RINK

BOERIN DOET WAS IN TOBBE van PAUL RINK kopen? Bied vanaf 155!

Verkoopprijs: € 155,00

BOERIN DOET WAS IN TOBBE van PAUL RINK kopen? Bied vanaf 155!BOERIN DOET WAS IN TOBBE van PAUL RINK kopen? Bied vanaf 155!BOERIN DOET WAS IN TOBBE van PAUL RINK kopen? Bied vanaf 155!BOERIN DOET WAS IN TOBBE van PAUL RINK kopen? Bied vanaf 155!BOERIN DOET WAS IN TOBBE van PAUL RINK kopen? Bied vanaf 155!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Paul Rink (1861-1903)

PAUL RINK

"DE WAS DOEN "

OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP PANEEL IN DE MAAT 14,5 X 23 CM

VOOR NIET GESIGNEERD ACHTER NAAM ARTIEST MOGELIJK EIGEN HANDSCHRIFT

IN OUDE  LIJST IN DE MAAT 29 X 39 CM

GOEDE STAAT, BOVENRANDJE WAT MINDER VERF , KOMT WAARSCHIJNLIJK DOOR ANDERE LIJST

HERKOMST ; BOEDEL VEILING VAN DE SCHILDERS ATRIBUTEN VAN ZIJN VROUW

Dit item is verkocht voor 155,00

Starttijd:16-02-2015 om 20:01
Eindtijd:24-02-2015 om 20:01

Biedingen (1):

Ste
22 feb. / 20:19
€ 155