Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Bonaparte Reviewing the Consular Guards
naar een schilderij van : John Masquerier (1778-1855)
door : Turner (Charles, 1774-1857)
Mezzotint - afm. : 45.4 x 58.4 cm ( op blad 57.5 x 76.5 cm ) - conditie : uittekend, ruuime marges, verso blank (met tape langs buitenranden)
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Borsbeek (antwerpen), België |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Borsbeek (Antwerpen), België |
Starttijd | 7-1-2017 om 13:28 |
Eindtijd | 21-1-2017 om 13:28 |