Bootjes op een meer - ets - 1980 - Verkocht

Bootjes op een meer - ets - 1980 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 17,00

Bootjes op een meer - ets - 1980 kopen? Bied vanaf 10!Bootjes op een meer - ets - 1980 kopen? Bied vanaf 10!Bootjes op een meer - ets - 1980 kopen? Bied vanaf 10!Bootjes op een meer - ets - 1980 kopen? Bied vanaf 10!Bootjes op een meer - ets - 1980 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (98)
  • Rob Thole
GesigneerdHandgesigneerd

Plaatrand 17.5 x 7.5 cm. Papier ca 25x20 cm, in goede staat. Mogelijk is de voorstelling Italië.

In potlood gesigneerd en '80 r.o. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:12-01-2017 om 00:25
Eindtijd:26-01-2017 om 23:25
Biedingen (5)
Broekhem
26 jan. / 23:17
€ 17
Ninizwetsman
26 jan. / 23:16
€ 15
Broekhem
26 jan. / 23:16
€ 14
Ninizwetsman
26 jan. / 22:39
€ 12
Broekhem
24 jan. / 16:44
€ 10