Niet of onleesbaar gesigneerd - Boslandschap - J. Mondria - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Boslandschap - J. Mondria kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boslandschap - J. Mondria kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boslandschap - J. Mondria kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boslandschap - J. Mondria kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boslandschap - J. Mondria kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 67 cm (h x b)
Lijst54 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van de mij onbekende schilder J. Mondria.Gedeeltelijk pointillistisch geschilderd.

Klein oneffenheidje rechtsboven, nauwelijks zichtbaar

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (48)
Geplaatst door  Freek51
FA. (3 )

89 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
73 cm
54 cm
67 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:10-12-2018 om 10:18
Eindtijd:23-12-2018 om 19:12
Biedingen (5)
Zivi
23 dec. / 19:04
€ 13
dgeeraths
23 dec. / 19:04
€ 10
dgeeraths
22 dec. / 02:39
€ 5
8qtnwqpt4
22 dec. / 02:39
€ 3
dgeeraths
10 dec. / 23:05
€ 1