Hans Ebeling Koning - Bos / R - Verkocht

Hans Ebeling Koning - Bos / R kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Ebeling Koning - Bos / R kopen? Bied vanaf 30!Hans Ebeling Koning - Bos / R kopen? Bied vanaf 30!Hans Ebeling Koning - Bos / R kopen? Bied vanaf 30!Hans Ebeling Koning - Bos / R kopen? Bied vanaf 30!Hans Ebeling Koning - Bos / R kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55
Grote zeefdruk van Hans Ebeling Koning uit 2002.  Het werk is door de maker met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd 31 / 55. Het blad is 90 x 70 cm, de afbeelding 74 x 63  cm.
De conditie van het beeld is uitstekend, het blad vertoont een klein scheurtje in de linkermarge, zie foto. Bij inlijsting is dat onzichtbaar.

De zeefdruk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.

Hans Ebeling Koning (1931)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

374 verkochte items
70 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-04-2020 om 14:47
Eindtijd:03-05-2020 om 19:44
Bulthuis
03 mei / 13:19
€ 30