Zweitse Landsheer - Botervloot servies Fiësta kleur Blue Sky - Goedewaagen - Verkocht

Zweitse Landsheer - Botervloot servies Fiësta kleur Blue Sky - Goedewaagen kopen? Bied vanaf 17!
Zweitse Landsheer - Botervloot servies Fiësta kleur Blue Sky - Goedewaagen kopen? Bied vanaf 17!Zweitse Landsheer - Botervloot servies Fiësta kleur Blue Sky - Goedewaagen kopen? Bied vanaf 17!Zweitse Landsheer - Botervloot servies Fiësta kleur Blue Sky - Goedewaagen kopen? Bied vanaf 17!Zweitse Landsheer - Botervloot servies Fiësta kleur Blue Sky - Goedewaagen kopen? Bied vanaf 17!Zweitse Landsheer - Botervloot servies Fiësta kleur Blue Sky - Goedewaagen kopen? Bied vanaf 17!Zweitse Landsheer - Botervloot servies Fiësta kleur Blue Sky - Goedewaagen kopen? Bied vanaf 17!
  • Zweitse Landsheer (1928-2010)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlFifties
Afmetingen10 cm x 18 cm x 10 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Botervloot servies Fiësta kleur Blue Sky - Goedewaagen ontwerp Zweitse Landheer. in prima onbeschadigde conditie.  Nier gemerkt.

Onbeschadigd.

Dit item is verkocht voor 19,55 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2020 om 12:50
Eindtijd:03-10-2020 om 22:16
mlm
03 okt. / 12:52
€ 17