Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening - Verkocht

Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening kopen? Bied vanaf 50!Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening kopen? Bied vanaf 50!Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening kopen? Bied vanaf 50!Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening kopen? Bied vanaf 50!Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening kopen? Bied vanaf 50!Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Frits Weiland (1888-1950)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
Lijst42 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Frits Weiland was een broer van Jacob en Johannes Weiland en leerling van Huib Luns.

Achter passepartout en glas. In een fraaie, licht beschadigde houten lijst.

in goede gebruikte staat, lichte krasjes; het papier is bevestigd op karton

Frits Weiland (1888-1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
54 cm
42 cm
42 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-02-2022 om 21:17
Eindtijd:16-07-2022 om 18:44
Pcdeboer
16 jul. / 18:43
€ 50