"Boulangerie" – kleurenlithografie, 175 ex. - Verkocht

"Boulangerie" – kleurenlithografie, 175 ex. kopen? Bied vanaf 39!
"Boulangerie" – kleurenlithografie, 175 ex. kopen? Bied vanaf 39!"Boulangerie" – kleurenlithografie, 175 ex. kopen? Bied vanaf 39!
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie en zeer sfeervolle kleurenlithografie van de Franse kunstenaar Jean luc Lecoindre. Handgenummerd en handgesigneerd met potlood. Afmetingen lithografie: 42,0 cm x 30,0 cm. Afmetingen blad: 53,5 cm x 41,0 cm. Verzendkosten voor koper: Nederland 10 euro, Europa 16 euro. Wordt alleen verzonden.

Jean-Luc Lecoindre (1932)

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:18-10-2014 om 22:53
Eindtijd:23-10-2014 om 22:53
mil
19 okt. / 17:51
€ 39