Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971 - Verkocht

Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 115!Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 115!Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 115!Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 115!
  • Reinier Lucassen (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/30
Reinier Lucassen (°1939).
Titel: "Bory & Cat".
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 8/30.
1971.
Goede staat.
Blad: 66x50cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Goede staat.

Reinier Lucassen (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (23)

475 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
50 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-08-2022 om 08:09
Eindtijd:25-08-2022 om 21:07
HanCor
25 aug. / 21:00
€ 115