Bram Segaar - boerderij aan het water

Bram Segaar - boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 30!
Bram Segaar - boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 30!Bram Segaar - boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 30!
  • Bram Segaar (1888-1962)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van de kunstenaar Abraham (Bram) Segaar. Werd ook de schilder van de Nieuwkoopse Plassen genoemd.  Pieter Scheen Lexincon.

Wordt goed verpakt verzonden.
De ets heeft een scheurtje bovenin het passepartout, maar is verder in goede conditie.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 7,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 25,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Bram Segaar (1888-1962)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunsthuis85
Lid sinds 2019
60 verkochte items
40 cm
20 cm
Starttijd2-10-2022 om 16:19
Eindtijd16-10-2022 om 19:11
Openingsbod € 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHuizen,  Nederland