Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958
Charles Donker - ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995
Jochen Schimmelpenning - Centre
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie kleurenlitho van Bram van Velde. Maten 57 x 46 cm.
Oplagenr. l.o. met potlood: 211/300
R.o. ges. met potlood Bram van Velde
Verzendkosten in overleg of ophalen.
Starttijd | 22-2-2013 om 14:55 |
Eindtijd | 3-3-2013 om 14:55 |