Bram van Velde, Kleurenlitho - Verkocht

Bram van Velde, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 225!
  • Bram van Velde (1895-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenlitho van Bram van Velde.  Maten 57 x 46 cm.

Oplagenr. l.o. met potlood: 211/300

R.o. ges. met potlood Bram van Velde

Verzendkosten in overleg of ophalen.

Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:22-02-2013 om 14:55
Eindtijd:03-03-2013 om 14:55
johannes65
03 mrt. / 14:46
€ 225