Bram van Velde - litho - 1975

Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
  • Bram van Velde (1895-1981)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1975
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Een mooie litho afkomstig uit het Franse kunstblad Derriere le Miroir, 1975. Deze uitgave (No 216) was geheel gewijd aan de Nederlandse kunstenaar Bram van Velde (1895 - 1981). Met de traditionele middenvouw zoals uitgegeven.

uitgeverij: Aimé Maeght

Dit item valt onder de margeregeling

Sluit over 4d 4u 4m 57s
Openingsbod€ 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:27-09-2022 om 09:10
Eindtijd:02-10-2022 om 20:05