Bram Zwartjens: Gewassen Inkttekening. Rotatie - Verkocht

Bram Zwartjens: Gewassen Inkttekening. Rotatie kopen? Bied vanaf 1!
Bram Zwartjens: Gewassen Inkttekening. Rotatie kopen? Bied vanaf 1!Bram Zwartjens: Gewassen Inkttekening. Rotatie kopen? Bied vanaf 1!
  • Bram Zwartjens (1949)

In opdracht geveild:
(HvB-10)

Titel: Rotatie
Jaartal: 1992
Afmetingen blad: 13cm x 22cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
In Passepartout: Nee
Oplage: n.v.t.
Materiaal: Op dun papier
Herkomst: Galerie Beerenburght Ferrand

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een pakket/koker, kosten 10 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Natuurlijk kunnen meerdere aankopen bij de Veilingmeester, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:

Informatie:

Bram Zwartjens (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (645)
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:09-11-2012 om 16:06
Eindtijd:19-11-2012 om 16:06
Biedingen (4)
Joyce62
19 nov. / 15:59
€ 16
Strechgel
19 nov. / 15:20
€ 11
hosbos
16 nov. / 21:28
€ 6
Braamberg
10 nov. / 01:21
€ 1