Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA

Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!
Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!
  • Breyten Breytenbach (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen88 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Breyten Breytenbach geboren 1939 Zuid Africa , franse nationaliteit
schilder,schrijver.Pseudonym: Juan Breyten

Zeldsame  kleurenlithografie op handgeschept papier met surrealistische voorstelling.
gesigneerd ;Breyten '89
Goede conditie met randdefecten van de opslag en lichtrand
Kleine randdefecten en lichtrand.Zie foto's
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Breyten Breytenbach (1939)

Zuid-Afrikaans Zuid-AfrikaansFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Grafics
96 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
62 cm
88 cm
Openingsbod € 90
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieMarkelo,  Nederland
Starttijd18-4-2024 om 11:18
Eindtijd27-4-2024 om 22:12