Brian Ballard - olieverf op board: Three roses - 1989

Brian Ballard - olieverf op board: Three roses - 1989 kopen? Bied vanaf 1750!
Brian Ballard - olieverf op board: Three roses - 1989 kopen? Bied vanaf 1750!Brian Ballard - olieverf op board: Three roses - 1989 kopen? Bied vanaf 1750!Brian Ballard - olieverf op board: Three roses - 1989 kopen? Bied vanaf 1750!Brian Ballard - olieverf op board: Three roses - 1989 kopen? Bied vanaf 1750!Brian Ballard - olieverf op board: Three roses - 1989 kopen? Bied vanaf 1750!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Brian Ballard (1943)
Jaartal1989
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst48 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van de Ierse kunstenaar Brian Ballard. Techniek: Olieverf op doek. Jaar: 1989.
Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Op de achterzijde zit een sticker van de galerie waar het werk is gekocht: Mistral Galeries, 10 Dover Street, Londen
De lijst heeft een kleine beschadiging aan de bovenzijde. zie laatste foto.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt meegeleverd.

Verzenden/ophalen:
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met een koerier.

BRIAN BALLARD: Born in Belfast in 1943 and trained at the College of Art in Belfast and Liverpool, Brian Ballard balances his time in Belfast with that at his retreat on the Donegal island of Inishfree.
Ballard’s contemporary approach to painting alternates between figurative treatment of nudes, landscape and expressionistic still life, all of which he practices in equal measure and intensity. His work can be found in many collections including The Arts Council of Ireland, A.I.B., Crawford Municipal Gallery Cork, The Ulster Museum, The National Trust, Waterford Wedgewood PLC and Irish Rock Legends U2.
Ballard’s work is emotional, intuitive and expressive, yet firmly portrays the subject before him. Each canvas possesses a strength of intimacy and immediacy that prompts quiet admiration from the viewer. Every individual painting is a timeless chronicle of found objects, the human figure or the natural world. Captured elements are marshalled into an order chosen by the artist and then crystallised to offer a creative impression of a familiar subject. Brian Ballard’s work is marked by purity of expression and fidelity to nature as he witnesses it.

In zeer goede staat.

Brian Ballard (1943)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
59 cm
48 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:16-06-2022 om 10:45
Eindtijd:24-06-2022 om 19:47
Openingsbod€ 1750
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland
VerzendingAlleen per koerier