FA. (5)

Brigitta Sundström - "Frukosten"

Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!
Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Brigitta Sundström (1966)
Jaartal1999
TechniekAcryl
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen99 cm x 99 cm (h x b)
Lijst102 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het allereerste schilderij wat de Zweedse kunstenaar Brigitta Sundström Jansdottir maakte in Nederland uit 1999 met de titel; "Frukosten" oftewel "Ontbijt".  In zeer goede onbeschadigde conditie. Rechtsonder gesigneerd en op de achterzijde gesigneerd en gedateerd.

In zeer goede conditie zonder schade of verkleuring en minimaal vuil.

Brigitta Sundström (1966)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
102 cm
102 cm
99 cm
99 cm
Starttijd:22-06-2022 om 08:40
Eindtijd:27-06-2022 om 21:56
Openingsbod€ 950
ObjectlocatieGouda, Nederland
VerzendingAlleen per koerier